Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, 55-годишен маж од с.Копаница, скопско, пријавил дека неговата ќерка била физички нападната и еден период противправно задржана од А.С. (18), со кого била во љубовна врска, и неговите родители Р.С.(46) и С.С.(45), сите од с.Ласкарци, скопско.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
15/09/2021 03:34