Американската поп-пејачка Ники Минаж ретко објавува слики од своето новороденче, но вчера таа им го покажа синот на следачите на Инстаграм.

Момчето се роди лани во септември, но јавноста сѐ уште не го знае неговото име. На своите обожаватели, Минаж им го претставува како „големото мече“ (papa bear)…

Мајката и бебето, овојпат облечени во бели тренерки од брендот „Фенди“, собраа над 4,7 милиони допаѓања.


Администратор
14/06/2021 10:58