На 12.06.2021 во 22.30 часот А.Б.(41) од Скопје пријавила дека околу 20.30 часот на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање на социјалните мрежи, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од двајца малолетници.

Се работи на расчистување на случајот.


Администратор
14/06/2021 01:34