На 07.03.2021 во 15:42 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Долно Лисиче, скопско, на брегот на реката Вардар било пронајдено починато лице.

По наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.


Администратор
09/03/2021 00:21