На 07.03.2021 во 17.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на кејот на реката Вардар, во близина на ПИОМ, машко лице паднало во водата.

Од извршените пребарувања, телото не е пронајдено.

Се работи на расчистување на случајот.


Администратор
09/03/2021 00:21