Во Полициската станица Гази Баба, вчера во 13:30 часот 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти МВР.


Администратор
27/02/2021 17:23