На 29.09.2020 во 10.00 часот во Полициската станица Чаир А.А. пријавил дека на 28.09.2020 околу 10.05 часот во фирма за финансиски услуги на бул.„Македонско-косовска бригада“ едно лице со закана и физички напад од вработената одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
01/10/2020 02:17