Навивач на Јувентус кој облечен во дресот на старата дама се шеташе на италијанските плажи, со насмевка го испрати пранкот кој му беше приреден.

Имено, додека поминуваше поред друштво, еден од присутните падна пред него а неговите другари веднаш „досудија пенал“ за Јувентус.

Погледнете како изгледаше тоа:


Администратор
25/07/2020 21:20