Вчера во 15:00 часот во СВР Скопје било прјавено дека во дом на своја пријателка на ул.„Водоча“ во Скопје бил пронајден починат И.Т.(29) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.


Администратор
05/11/2019 01:23