На 01.11.2019 во 18:30 часот Б.А.С.(39) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 13:30 часот на улицата „Прашка“ во фирма била физички нападната од С.А. поради недоразбирање околу продажба на стан.

Се работи на расчистување на случајот.


Администратор
03/11/2019 02:17