Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе биде гостин во Телма Телевизија на емисијата Топ Тема.

- Вечерва во 19.15 часот ќе бидам гостин во Топ Тема на Телма телевизија. Со Снежана Лупевска Созен ќе дискутираме за пописот, датумот за преговори, за актуелните теми и прашања за граѓаните. Следете не, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.


Администратор
10/06/2019 18:29