Makpress.mk прогнозира дека на отварањето на новата сезона во најелитното клупско натпреварување Лигата на шампионите на натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Апеол Никозија ќе бидат постигнати минимум 5 гола.

Тип: Реал Мадрид – Апоел Никозиа 5+

Коефициент: 2.12

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 13.09.2017, 20:45

Со среќа!


Администратор
12/09/2017 15:42