На 12.10.2021 во 13.25 часот во СВР Куманово М.П. (45) пријавил дека едно лице се обидело да изнуди средства во замена за гласови на избори.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
14/10/2021 01:50