Новинарот Бранко Героски, кој ја обелодени аферата Рекет 1, најавува нов скандал. Не открива детали, за, како што вика Заев да се покрие додека е време.

- Во СДСМ се крчка нов мега скандал. Рекет 3. Засега, ништо повеќе нема да кажам. Еве му шанса на Заев да се покрие дури е време, пишува на својот Фејсбук профил новинарот и уредник на Плусинфо Бранко Героски.


Администратор
30/10/2020 17:24