Сликата што моментно го има најголемиот број допаѓања на Инстаграм прикажува само – јајце.

Имено, неодамна на Инстаграм се појави профилот „world_record_egg“, со само една слика и прилично јасна цел – да го урне рекордот на Кајли Џенер и нејзините 18 милиони „лајкови“ на Инстаграм.

До утрово јајцето „собра“ над 25 милиони допаѓања.


Администратор
14/01/2019 11:04