Две видеа предизивикаа лавина од реакции на социјалните мрежи.

На првото видео може да се види како момче удира девојка сред бел ден во Куманово а потоа истиот тој добива ќотек од друго момче.

„Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

Според информациите настанот се случил во Куманово, зад Центарот за култура „Трајко Прокопиев“.

Видеото може да се погледне на следниов линк.


Администратор
22/07/2021 02:34