Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски вечерва гостуваше во емисијата Клик плус на ТВ21.

На овој линк е интервјуто на ТВ 21 кое заради технички проблеми беше прекинато. Жестоко интервју, гледајте!, напиша Николоски на својот фејсбук профил.


Администратор
14/05/2021 00:21