На 23.02.2021 околу 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека малолетник од с.Црн Врв, општина Студеничани, се обидел да изврши обљуба врз малолетничка, но не успеал во намерата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
25/02/2021 01:24