На 28.09.2020 во 19.20 часот во Полициската станица Куманово бил приведен А.Ј.(25) од Куманово, затоа што претходно во угостителски објект на ул„Гоце Делчев“ во Куманово физички ја нападнал својата девојка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.


Администратор
30/09/2020 02:37