Латиноамериканската пејачка и глумица Џенифер Лопез уште еднаш се најде во улогата на заштитно лице на брендот за чанти и други модни додатоци – „Коуч“.

Поп-дивата се појавува во новите реклами заедно со познатиот американски глумец Мајкл Б. Џордан, натаму – Дијана Гордон, Палома Елсесер, Ќема Мекентајр, Џесика Кели и Џон Батист.

Новата кампања на „Коуч“ има за цел да го сочува споменот за починатиот њујоршки сликар Жан-Мишел Баскијат.

Џеј Ло соработува со овој бренд уште од првите години на овој милениум.


Администратор
14/09/2020 21:42