На 04.08.2020 во 17.11 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека во куќата на Ч.Б. од с.Грешница, Б.З.(18) од Кичево се здобил со повреди предизвикани од струен удар.

Тој бил пренесен воМедицинскиот центар Кичево, каде што починал.

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Кичево.


Администратор
06/08/2020 00:25