Жена од Скопје вчера во 15:09 часот во Полициската станица Драчево пријавила дека на крајот на месец јануари 2020 година над нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од нејзин познаник на возраст од околу 21 година.

Се работи на расчистување на случајот.


Администратор
19/02/2020 01:46