Првиот човек на Специјалното јавното обвинителство Катица Јанева пред половина час си поднела оставка од нејзината функција.

Претходно, порталот фактор објави дека Боки 13 попладнево бил уапсен поради сомневање за рекет а полицијата го привела на граница.


Администратор
15/07/2019 14:36